blackPanther USB v10.1.1

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 22
  • Szerző
    Bejegyzés

poén 🙂

admin
    Adminisztrátor

egyébként milyen céllal jöttél ide? hogy hülyét csinálj magadból? sikerült :D) maradj nyugodtan, sokan unatkoztak :)))

Tony Magic
    Felhasználó
    vector wrote:
    egyébként milyen céllal jöttél ide? hogy hülyét csinálj magadból? sikerült :D) maradj nyugodtan, sokan unatkoztak :)))

Be kéne vennünk a rádiós csapatba, nagyon jó humora van az arcnak :-))))))

kisbetu
    Felhasználó

Én szeretem a humort.
    Hol találom?

kisbetu
    Felhasználó

[zárójel]
    Van valahol valamiféle raw anyag?
    Próbálkoznék…
    [/zárójel]

admin
    Adminisztrátor

hát a kernelt kellett volna úrjafordítani az usb modulokkal, erre meg nem volt még időm pedig elgé neki a régi USB-s konfigja is…. Azután már bootolna USB-ről a 10.x is.

admin
    Adminisztrátor

Nos eljött ez a pillanat is! 🙂 Egy alkalmas pillanatban (nem gyakori!:)) nekiálltam az USB változatnak. És mi lett belőle? Hát az USB változat! Még a readme-t kell kozmetikázni kicsit, aztán lehet töltögetni.

http://blackpantheroshogyan.blogspot.com/2010/09/usb-valtozat-demo.html

Tony Magic
    Felhasználó

A pulseaudio is megy benne rendesen? 😀

admin
    Adminisztrátor

Neked biztos nem, mert te be tudod állítani azt is ami jó, úgy, hogy többet ne legyen az! :))) De! A cpu nem sül, gyorsabb és szebb mint más, felismeri a hardvereidet és van 3D. Miről tudod még ezt elmondani?! Persze olyat mondj ami kibírta azt, hogy felraktad az ócska gépedre:D)

Tony Magic
    Felhasználó

1.- opensuse-ban babrálhatod a pulseaudiot ahogyan csak bírod, akkor sem száll el.
    2.- nagyon gyorsan elszállt a pantherben a pulse.
    3.- valóban eddig a kde felülettel egyedül a pantherben volt kevés a procihasználat, kb a fele mint a süsüben.
    4.- 3D is csak a pantherben van ilyen sebességgel, ami kb 4X-e a többinek ezzel a kártyával.
    5.- suse is felismer mindent hibátlanul (kivéve 3D)
    6.- Profi Linuxos vagyok, így ha valamire azt mondom szar, az szar :-DDDDDDDDDDDDD

Most elkezdem tesztelni az usb-s panthert, és igyekszek leszedni róla a keresztvizet amint lehet :-PPPPP

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 22
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.