Huawei modem UHU alatt

Kezdőlap Fórumok Kernel Huawei modem UHU alatt

Ennek a témakörnek tartalma 140 hozzászólás, 9 résztvevő. Utolsó frissítés:  lapatyo 9 éve, 1 hónap telt el.

10 bejegyzés megtekintése - 91-100 / 141
  • Szerző
    Bejegyzés

lapatyo
    Felhasználó

Tisztelt SALAUD!
      A modem megy Win95 és WIN2000 alatt is, mivel én a műhelyben azzal használom!!!! A LINUX alatt meg tök mindegy, milyen diszto, ha modemként látja, mert leírásából azt látom, hoyg igen. Nála hardverhiba van, nem bírja a gép tápja a nagy áramfelvételt, amin lehet segíteni. Már elküldtem neki a megoldást, én is ezzel bajlódtam sokat, de sikerült.
    Más!
      Én is, ha kérdeztem, ti lehülyéztetek, ill. használható választ nem sokszor tudtatok adni.Miért kell ilyen nagy arccal állni a másikhoz???? sok embernek ezért megy el a kedve a kérdezéstől.Nézd, én sem kérdezek tőletek már.

lapatyo
    Felhasználó

Tisztelt SALAUD!
      A modem megy Win95 és WIN2000 alatt is, mivel én a műhelyben azzal használom!!!! A LINUX alatt meg tök mindegy, milyen diszto, ha modemként látja, mert leírásából azt látom, hoyg igen. Nála hardverhiba van, nem bírja a gép tápja a nagy áramfelvételt, amin lehet segíteni. Már elküldtem neki a megoldást, én is ezzel bajlódtam sokat, de sikerült.
    Más!
      Én is, ha kérdeztem, ti lehülyéztetek, ill. használható választ nem sokszor tudtatok adni.Miért kell ilyen nagy arccal állni a másikhoz???? sok embernek ezért megy el a kedve a kérdezéstől.Nézd, én sem kérdezek tőletek már.

salaud
    Felhasználó
    lapatyo wrote:
    Tisztelt SALAUD!
    Más!

Most pár idézettel cáfolnálak:

ugyanez a gép. win alatt tökéletesen műxik a 3G/HSDPA.

ha látja akkor meg megdöglik rögtön a bagoly.

Linuxnál a drivereket úgy hívják, kernelmodul. Ha régi a kernel, nem megy vele a modul. Uhu 1.2-ben régi kernel van.
    Kell még magyarázni?

Viszont kérnék egy screenshot-ot arról, ahogy windows 95-ön használod a modemet. Olyat, amin nyitott böngésző, eszközkezelő, és hálózati tulajdonságok vannak egyszerre. Hiszek neked, de megnézném…

salaud
    Felhasználó
    lapatyo wrote:
    Tisztelt SALAUD!
    Más!

Most pár idézettel cáfolnálak:

ugyanez a gép. win alatt tökéletesen műxik a 3G/HSDPA.

ha látja akkor meg megdöglik rögtön a bagoly.

Linuxnál a drivereket úgy hívják, kernelmodul. Ha régi a kernel, nem megy vele a modul. Uhu 1.2-ben régi kernel van.
    Kell még magyarázni?

Viszont kérnék egy screenshot-ot arról, ahogy windows 95-ön használod a modemet. Olyat, amin nyitott böngésző, eszközkezelő, és hálózati tulajdonságok vannak egyszerre. Hiszek neked, de megnézném…

admin
    Adminisztrátor

lapatyo:
    – nem megy 2.6.14 előtt egyáltalán
    – barátunk nem szeret olvasni
    – hiába magyarázol nem teszi amit mondanak, bizonyos információkon átugrik
    – igen, neki még a Windows (sem) való

a gond vele az, hogy gondolta kidobja a Windows-t és felrak valami mást, majd aztán kattintgat össze-vissza, hátha lesz valami… hát nem így lett

admin
    Adminisztrátor

lapatyo:
    – nem megy 2.6.14 előtt egyáltalán
    – barátunk nem szeret olvasni
    – hiába magyarázol nem teszi amit mondanak, bizonyos információkon átugrik
    – igen, neki még a Windows (sem) való

a gond vele az, hogy gondolta kidobja a Windows-t és felrak valami mást, majd aztán kattintgat össze-vissza, hátha lesz valami… hát nem így lett

lapatyo
    Felhasználó

Salaud:most épp Win2000 van a műhelygépen, igazad van, a Vodafone Connect Now nem megy, de ha egy betárcsázást csinálok, azzal hibátlan. Ugyanezt tettem UHU alatt is. azt hiszem, betárcsázást lehet csinálni régebbi változatnál, vagy nem???

lapatyo
    Felhasználó

Salaud:most épp Win2000 van a műhelygépen, igazad van, a Vodafone Connect Now nem megy, de ha egy betárcsázást csinálok, azzal hibátlan. Ugyanezt tettem UHU alatt is. azt hiszem, betárcsázást lehet csinálni régebbi változatnál, vagy nem???

salaud
    Felhasználó

Innentől a véleményem lassan ugyanaz rólad is, mint a kollégádról.
    FOGJÁTOK MÁR FEL, HOGY UHU 1.2 ALÓL NEM FOG MENNI!
    Uhu 1.2 nem = Uhu 2.1-el!
    2.1-en menne, 1.2-őn ha fejreálsz sem fog menni.

salaud
    Felhasználó

Innentől a véleményem lassan ugyanaz rólad is, mint a kollégádról.
    FOGJÁTOK MÁR FEL, HOGY UHU 1.2 ALÓL NEM FOG MENNI!
    Uhu 1.2 nem = Uhu 2.1-el!
    2.1-en menne, 1.2-őn ha fejreálsz sem fog menni.

10 bejegyzés megtekintése - 91-100 / 141

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.