Huawei modem UHU alatt

Kezdőlap Fórumok Kernel Huawei modem UHU alatt

15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 141
  • Szerző
    Bejegyzés

UHU-1.2
    Felhasználó

Egyébként meg megy az UBUNTU, csak iszonyat lassú … és az úgy nem jó. UHU se villám gyors ezen a gépen, de azért ez már tűrhető (lenne).

admin
    Adminisztrátor
    UHU-1.2 wrote:
    Egyébként meg megy az UBUNTU, csak iszonyat lassú … és az úgy nem jó. UHU se villám gyors ezen a gépen, de azért ez már tűrhető (lenne).

Akkor rakd fel az OpenSuse-10.2-t (nem tom, lehet van már újabb) 🙂
    a P-II-es gépemen is jó “hasít”.
    Elég a net_installós cd-t is letölteni, ha van lehetőséged vezetékes nethez jutni!
    Csak kattintgatni kell, de tudnod kell hova akarod teleíteni és hogy milyen hálókarid van
    és netet akarsz beállítani!
    De ha szerencséd van a csan a “next” gomra kell kattintanod! 🙂

admin
    Adminisztrátor
    UHU-1.2 wrote:

Akkor rakd fel az OpenSuse-10.2-t (nem tom, lehet van már újabb) 🙂
    a P-II-es gépemen is jó “hasít”.
    Elég a net_installós cd-t is letölteni, ha van lehetőséged vezetékes nethez jutni!
    Csak kattintgatni kell, de tudnod kell hova akarod teleíteni és hogy milyen hálókarid van
    és netet akarsz beállítani!
    De ha szerencséd van a csan a “next” gomra kell kattintanod! 🙂

UHU-1.2
    Felhasználó

Hát ez-az.. ezek nekem nemigen mennek. Ezért nyüglődök az 1.2-es UHUval..

Kompaktra van tipped hogy mi baja lehet? Easy Connect.

UHU-1.2
    Felhasználó

Hát ez-az.. ezek nekem nemigen mennek. Ezért nyüglődök az 1.2-es UHUval..

Kompaktra van tipped hogy mi baja lehet? Easy Connect.

kisbetu
    Felhasználó
    UHU-1.2 wrote:
    Feltenni új linuxot, ezt lekaparni, stb. egyszerűen nem értek hozzá. Leírni meg nekem senki se fogja

Nem fogja leírni, amíg nem azt kérdezed.

Csak arra tudunk válaszolni, amit megkérdezel.
    (Már ha tudunk. Mert én kompakt módban nem működök.)

kisbetu
    Felhasználó
    UHU-1.2 wrote:
    Feltenni új linuxot, ezt lekaparni, stb. egyszerűen nem értek hozzá. Leírni meg nekem senki se fogja

Nem fogja leírni, amíg nem azt kérdezed.

Csak arra tudunk válaszolni, amit megkérdezel.
    (Már ha tudunk. Mert én kompakt módban nem működök.)

admin
    Adminisztrátor

“Hát ez-az.. ezek nekem nemigen mennek. Ezért nyüglődök az 1.2-es UHUval..”

Azt is valahogy felraktad.
    Vagy nem te voltál az elkövető?

Suset sem nehezebb felrakni! 🙂

admin
    Adminisztrátor

“Hát ez-az.. ezek nekem nemigen mennek. Ezért nyüglődök az 1.2-es UHUval..”

Azt is valahogy felraktad.
    Vagy nem te voltál az elkövető?

Suset sem nehezebb felrakni! 🙂

UHU-1.2
    Felhasználó

A Chello (UPC) féle internettel mizujs? Az valahogy ráakasztható az UHU 1.2-re ? ???

UHU-1.2
    Felhasználó

A Chello (UPC) féle internettel mizujs? Az valahogy ráakasztható az UHU 1.2-re ? ???

admin
    Adminisztrátor
    UHU-1.2 wrote:

Részemről az utolsó válasz, mert úgy látszik, hogy szelektív a látásod vagy az IQ szinted nem üti meg a minimumot, vagy most kerülsz ki az óvodából.. Kérdezel, kérdezel pedig válaszokat kaptál, a válaszokra és a feltett kérdésekre pedig nem reagálsz.

AZ UHU-1.2 ANTIK, ÓSDI, ELAVULT, KIÖREGEDETT, RÉGI, LEJÁRT, “OLD”, VETERÁN  DARAB, DOBD A KUKÁBA ÉS TÖLTSED LE A 2.1 -et, HA MÁR KÉPTELEN VAGY FELFOGNI, HOGY LÉTEZIK MÁS IS AZON KÍVÜL, AMIBEN MEGY MINDEN !

admin
    Adminisztrátor
    UHU-1.2 wrote:

Részemről az utolsó válasz, mert úgy látszik, hogy szelektív a látásod vagy az IQ szinted nem üti meg a minimumot, vagy most kerülsz ki az óvodából.. Kérdezel, kérdezel pedig válaszokat kaptál, a válaszokra és a feltett kérdésekre pedig nem reagálsz.

AZ UHU-1.2 ANTIK, ÓSDI, ELAVULT, KIÖREGEDETT, RÉGI, LEJÁRT, “OLD”, VETERÁN  DARAB, DOBD A KUKÁBA ÉS TÖLTSED LE A 2.1 -et, HA MÁR KÉPTELEN VAGY FELFOGNI, HOGY LÉTEZIK MÁS IS AZON KÍVÜL, AMIBEN MEGY MINDEN !

UHU-1.2
    Felhasználó

Te meg nem bírod felfogni, hogy nem tudok újat felrakni, ill. nem mindegyik verziót bírja ez a gép? Nem? Nekem ne gyere itt az IQ szinttel, mert akkor könnyen megeshet, hogy még a tiéd sem éri el a 30 pontot sem. Ósdi, ám chello féle net már volt évekkel ezelőtt amikor UHU-1.2 azaz annak mennie kell, max még erre sem tudsz válaszolni rendesen. Csak ezt: ÓSDI SZAR, DOBD KI!
    Aztán ha meg ezt csinálnám, ugyan úgy hülyeségeket kapnék. Itt 2 embert találtam eddig akivel normál hangnemet lehet megütni / próbál segíteni, és az sany és lapatyo. Szóval ezen úgy elgondolkoznék kedves “admin úr”, hogy az 5 piros pingvint érő agyát hova tette. Mert az én fikázásom már nagyon megy, de akkor ne linuxfórum legyen a fórum címe, hogy fikaforum.hu 😉

na cs.

UHU-1.2
    Felhasználó

Te meg nem bírod felfogni, hogy nem tudok újat felrakni, ill. nem mindegyik verziót bírja ez a gép? Nem? Nekem ne gyere itt az IQ szinttel, mert akkor könnyen megeshet, hogy még a tiéd sem éri el a 30 pontot sem. Ósdi, ám chello féle net már volt évekkel ezelőtt amikor UHU-1.2 azaz annak mennie kell, max még erre sem tudsz válaszolni rendesen. Csak ezt: ÓSDI SZAR, DOBD KI!
    Aztán ha meg ezt csinálnám, ugyan úgy hülyeségeket kapnék. Itt 2 embert találtam eddig akivel normál hangnemet lehet megütni / próbál segíteni, és az sany és lapatyo. Szóval ezen úgy elgondolkoznék kedves “admin úr”, hogy az 5 piros pingvint érő agyát hova tette. Mert az én fikázásom már nagyon megy, de akkor ne linuxfórum legyen a fórum címe, hogy fikaforum.hu 😉

na cs.

15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 141
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.