USB SP1

7 bejegyzés megtekintése - 41-47 / 47
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor
    kisbetu wrote:
    kisbetu wrote:
    Akkor most megnézem, hogyan telepszik.

(Van nálam nemtomhány napig egy gép (a’la Hadrianus), a lényeg, hogy szinte gondolkodásmentesen felment.
    A LILO elsőre nem vette magára a windowst, de kis menükutatással beleapplikáltam.

Kíváncsi leszek, leendő gazdája mit fog szólni hozzá.)

Ja, amiért írok: a felbukkanó ablakokban maradt néhány elgépelés, betűhiány. Sajnos sokszor, sokáig kéne próbálgatni, hogy kigyűjtögessem.

Felment ? Fogadjunk megnézted a videót előtte! :D))))

Hagyd az ablakokat, már láttam 1-2 helyen én is, elméletileg már nem lesz benne többet a rendszerben.

admin
    Adminisztrátor
    kisbetu wrote:
    kisbetu wrote:
    Akkor most megnézem, hogyan telepszik.

(Van nálam nemtomhány napig egy gép (a’la Hadrianus), a lényeg, hogy szinte gondolkodásmentesen felment.
    A LILO elsőre nem vette magára a windowst, de kis menükutatással beleapplikáltam.

Kíváncsi leszek, leendő gazdája mit fog szólni hozzá.)

Ja, amiért írok: a felbukkanó ablakokban maradt néhány elgépelés, betűhiány. Sajnos sokszor, sokáig kéne próbálgatni, hogy kigyűjtögessem.

Felment ? Fogadjunk megnézted a videót előtte! :D))))

Hagyd az ablakokat, már láttam 1-2 helyen én is, elméletileg már nem lesz benne többet a rendszerben.

kisbetu
    Felhasználó
    vector wrote:
    Fogadjunk megnézted a videót előtte! :D))))

Nálam látatlanban ne fogadj semmire. Nem néztem videót, nem vagyok egy multimédiamániás tini.

Mai (tegnapi, csak elfelejtettem) BUG:

A pen syslinux menüjében a memtest rossz könyvtárra mutat. A telepített rendszeren működik.

(Amúgy néha próbálkozom, legfrissebb nemtudommim: P4S800 alaplapon – SiS chipset – lassú a kernel és az initrd kibontása, memóriától függetlenül. Intel chipsettel hasít.)

kisbetu
    Felhasználó
    vector wrote:
    Fogadjunk megnézted a videót előtte! :D))))

Nálam látatlanban ne fogadj semmire. Nem néztem videót, nem vagyok egy multimédiamániás tini.

Mai (tegnapi, csak elfelejtettem) BUG:

A pen syslinux menüjében a memtest rossz könyvtárra mutat. A telepített rendszeren működik.

(Amúgy néha próbálkozom, legfrissebb nemtudommim: P4S800 alaplapon – SiS chipset – lassú a kernel és az initrd kibontása, memóriától függetlenül. Intel chipsettel hasít.)

admin
    Adminisztrátor
    kisbetu wrote:

SIS ? Nah ez vajon kernel bug, vagy ennyire silány a chip ?

admin
    Adminisztrátor
    kisbetu wrote:

SIS ? Nah ez vajon kernel bug, vagy ennyire silány a chip ?

csaba
    Felhasználó

Felkerült az FTP-re az USB-s kiadás javított változata. Akinek van ideje és helye, kéretik tesztelni. Lehetőleg syslinux-al próbáljátok indítani mert a grub listából kihagytam véletlenül a két új, a 386 és 486-os kernel bejegyzéseket, vagy vegyétek fel őket utólag. Persze a desktop és laptop kernellel indul grub alól is. A VIA processzorokhoz a 386/486-os a kernelek kellenek, hogy bootoljon a rendszer.

A javított kiadás mérete jelentősen megnövekedett, javaslatokat várok arra, hogy mi maradjon, mi kerüljön be, illetve mire nincs szükség a rendszerben. Ez mérvadó lesz esetleg a majdani DVD kiadásokon is.

Tervezem, hogy egy small verziót is felrakok, erre méret (tervezett 256Mb) illetve desktop (tervezett e17 v. LXDE/Openbox) javaslatokat is várok tőletek.

7 bejegyzés megtekintése - 41-47 / 47
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.