csak úgy

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1892826
    kovi
    Felhasználó

      Bocs, na még 1kicsit

      Jav: Infót kaptam, mégsem mindenki tekinti véglegesnek(hála az égnek).
      Akkor is miért kürtölték úgy hogy végleges? Ha valaki komolyan veszi és látja a sok hiányosságot, akkor egész szép véleménye lehet. 🙁

      Kovi,debrecen

      #1892827
      admin
      Adminisztrátor

        Szia!

        #1892828
        admin
        Adminisztrátor

          fölösleges huzavona. mondhatnám azt is, hogy egy linux disztrib csak akkor lesz végleges, amikor végleg leálltak a fejlesztésével.

          #1892829
          admin
          Adminisztrátor

            Valamennyire igazat adok neked, de tény, hogy ha ennyi hiba van benne, és ha valaki véglegesnek véli úgy telepíti fel, akkor bizony elég lehangoló véleménye lehet a dologról. Más distribek is sok problémát vetnek fel, de általában nem az alap dolgokkal kapcsolatban. (Az persze más kérdés, hogy a RH 7.2 és 7.3 telepítése kidõlt nálam egy olyan konfigon amin debian és mandrake valamint a RH 6.x sorozat simán ment)

            Go Go UHU

            #1892830
            admin
            Adminisztrátor

              Dehát istenem RC= Relase Candidate= Kiadásra Jelölt
              elvileg 🙂

              Ebbõl nehéz azt hinni, hogy végleges

              #1892831
              csaba
              Felhasználó

                Miért ? Ki mondta hogy végleges? Szerintem kb ott tart a dolog, hogy új csomagok nem nagyon kerülnek bele, max frissítések, illetve az 1.0 kiadásra a meglévõ hibákat kívánják orvosolni.
                Maradjunk annyiban, hogy láttam én már olyan disztribet, aminek a „végleges” verziója több bugot tartalmazott mint az UHU RC1….
                (konkrétan : Mandrake 8.0, 8.1 és 8.2 …..) 😀

                #1892832
                admin
                Adminisztrátor

                  Teljesen fölösleges ez a topic!Kár ezen görcsölni, fejlesztik és mindegy, hogy minek hívják!

                  Az UHU jó lesz csak forrja ki magát!

                  @mobi

                  #1867562
                  csaba
                  Felhasználó

                    Hi
                    Elnézve ezt a listát nem igazán értem miért tekintik olyan nagyon véglegesnek az uhu-t. Jó lesz ez, de részemrõl még nem tekinthetõ full disztribnek. Ez abszolute nem jóindulat kérdése mint ahogy írta valakixy. Nekem is tetszik, és állat is lesz szerintem, de ism. MI

                  8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
                  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.