Igen, azóta rájöttem a nevére, és elovastam a honlapját. Csak NT alatt ír. Kell hozzá valami Installable File Sysytem, s az nincs a szrzõ szerint 98 alatt. Vagyis lõttek a használatának.
A megoldás sürgõs lenne, és max egy floppy-s programmal.
Tényleg, tudjátok, hogy kijelzés szerint linux gyorsabban másol, mint a win?!
Kettõt kérdeznék, hogyan tudok írni a linuxos particióra? Valami „Ext2*” progit kaptam valakitõl, de azzal csak olvasni tudom… Ha tudjátok mirõl beszélek, akkor el tudjátok árulni, mi a pontos neve, és hogyan lehet beállítani, hogy írhassak.
Vagy tudtok olyat, amivel írni is tudok… Egyszerû és kicsi progi legyen… Esetleg oprendszer is lehet…, mondjuk minimium „mc” környezettel!
Köszi!
Gyu..