A tv-kártya probléma orvoslására ajánlom figyelmedbe a következõ linket http://www.szabilinux.hu/tvtuner/index.html Igaz ez debian-ra készült, de
nekem sikerült ez alapján a Mandrake és az Uhu alá is beízzítani a kártyámat.
Sziasztok.
1. Fortemédia -801 -es hangkártyám van, és 5.1 es hangfalrendszer nem hajlandó megszólalni csak 2 hangfal. Aki tud segíteni segítsen mert nagyon szeretném használni mind a 6 hanfgfalat. Mit állítottam be rosszul, vagy mit nem állítottam be ja és hol kell.
2. Pixel Wiew Tv-tuner kártyám meg sem mukkan a állítgattam a Tv nézõ progit , de egy adót serm talál meg .
Legyetek szivesek segíteni.
Elõre is köszönöm
Horváth Csaba