redhat 9
A kde control centerben levõ kamerára vonatkozó rész tudomásom szerint csak az USB porton lévõ digit. fényképezõgépekre jó.
Legalábbis nekem nem tallta meg a kamerát.
Ma boldog tulajdonosa lettem a fent leirt videokamerának.
Szép, ügyes, okos.
Viszont linuxal nem nagyon tudom használni,
Ha esetleg valakinek mûködik digitális videokamerája bármelyik pingvinnel, akkor segíthetne…
(firewire porton csatlakozik, kernelbe support befordítva)
thx