Bocsi, nem vagyok UHU-s, csak Galeonba azt vettem észre, hogy ha középsõ egér gombot lenyomom, akkor az IE-hez hasonlóan lehet görgetni egérmozgatással a lapot. Mozillában (1.2/1.3) ilyen nincs. Galeonban egyenlõre a középsõ és jobb gombot kezelését állítható.
Konqueror-t használok, mert az UHU-ban a Gnome-ban a Galeon valamiért gyakran lefagy.Szívem szerint IE6.0-át használnék, én ezt tartom a legjobbnak, bár tudom ezt itt leírni szentségtörés:-).
Nekem a ms „butább” egere van, ami csak görgõs… Ha jól tudom létezik egy imwheel nevû proggi vagy valami hasonló, amivel lehet az IntelliMouse-t konfigurálni. Egyébként nekem meg a MDK 9.1 alatt (de már a 9.0-nál is csinálta) idõnként „lefagy” az egér. Eccerûen leáll a kurzor, és kész. Minden más megy tovább rendesen, csak az egér nem. Ezen még az X újraindítása sem segít… Tudna valaki esetleg valamit javasolni?