firestarter firewall

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1908520
    fellow
    Felhasználó

      egy user bele se szagolhat egy tuzfal szeru kritikus alkalmazasaba;
      viszont a firestarternek magatol kene indulnia mar az inicializacio soran;
      mit ad vissza egy ‘find /etc/ -name „*firestarter”‘?
      ha adsl-ed van biztos: hogy bekapcsoltad a Preferences – External device – „Start firewall on dial-out” opciot?

      #1908521
      admin
      Adminisztrátor

        /etc/firestarter -ezt mondja csak.

        Bekapcsoltam.
        viszont ha konzolból root joggal elindítom:
        (firestarter:3177): GnomeUI-WARNING **: While connecting to session manager:
        Authentication Rejected, reason : None of the authentication protocols specified are supported and host-based authentication failed.
        aztán elindul szépen.

        #1908522
        admin
        Adminisztrátor

          ráadásul tévedtem, reboot után rootként sem indul automatikusan…

          #1870001
          csaba
          Felhasználó

            firestarter szép, jó, rootként belépve indul automatikusan, juzerként belépve viszont nem.
            ezt szeretném orvosolni a segítségetekkel, köszi!

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.