SEITEC USB BAR

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1908696
    admin
    Adminisztrátor

      scsi támogatást be kell kapcsolni, keress rá a fórumba az usb -re mert van több hozzászólás is…..

      #1870019
      csaba
      Felhasználó

        Van egy 256Mb-os SEITEC USB BAR adattárolóm és szeretném UHU-linux alatt használni , de nem tudom mit kell csilálni, hogy mûködjön.

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.