SEITEC USB BAR Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › SEITEC USB BAR This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 22 years, 12 months telt el by admin. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2003-07-05-17:10 #1908696 adminAdminisztrátor scsi támogatást be kell kapcsolni, keress rá a fórumba az usb -re mert van több hozzászólás is….. 2009-12-04-19:55 #1870019 csabaFelhasználó Van egy 256Mb-os SEITEC USB BAR adattárolóm és szeretném UHU-linux alatt használni , de nem tudom mit kell csilálni, hogy mûködjön. Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés