Sziasztok!
Segitsetek nekem, legy szives beallitani a Vodafone-os GPRS
eleresemet UHU 1.0 ala! Kezdo vagyok, igy eleg keves ismerettel
rendelkezem. Odaig mar eljutottam, hogy tudom pingelni a Nokia
7650-esem bluetooth-on keresztul.
Megcsinaltam a modem softlinket a rfcomm0-ra. Igy inditom a
dolgokat
/dev/init.d/bluetooth start
hcid
sdpd
rfcomm bind all
l2ping …. tudom pingelni a telot.
majd KPPP-s tarcsazas.
Amikor kiadja a KPPP az ATD*99***2# parancsot, ERROR-t dob vissza.
Mi lehet ennek az oka?
Egy dolgot nem csinaltam meg az elejen. Nem patch-eltem a kernelt es
nem is forditottam ujat, viszont a /lib-bol toroltem a bluetooth.o file-t.
Feltetlen szukseges uj kernelt forgatni?
Elore is koszonom mindenkinek a segitseget!
Bye!
Mash