Sziasztok!
UHU 1.0 alatt próbálom eddig sikertelenül beizzítani Zynet típusú 128 MB flash driveomat. Mielõtt rákérdeznétek, elõször a tudásbázisban megtalálható leírás alapján próbálkoztam. A probláma ott kezdõdik, hogy nincs is olyan eszközfájlom amit ott említ, azután sem miután betöltöttem az USB-storage modult.
Alaplapon engedélyezve van az USB port, az UHU automatice be is tölti az USB-UHCI modult.
Az összes /dev/usb alatt levõ eszközt próbáltam felmountolni hátha az az amit keresek, de sehol semmi.
Hova tovább?
Gab