ilyet meg nem nagyon lattam, de egyszeruen, ha vmilyen menut, vagy elemet letrehozok a kde-menuszerkesztoben, akkor az az istennek sem jelenik meg tenylegesen a menuben.
nem ertem, ilyen meg sosem volt.
x-restart, gep-reboot sem segitett.
ha van vmi otletetek, akkor irjatok meg!
koszi