Parancsikon

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1909167
    kovi
    Felhasználó

      asztal- jobb klikk- új internetes cím- és az alsó sorba írod a mappád urljét

      ennyi aztán adj neki vmi pofás grafikát
      ha rákattintasz megjelenik a filekezelõ a mappáddal

      #1909168
      admin
      Adminisztrátor

        Hi!
        Egy mások ötlet pl. a tmp dir -hez:
        ln -s /tmp ~/Desktop/Temp_dir
        Kipróbáltam.
        Lac. 😆

        #1870094
        csaba
        Felhasználó

          Helló!
          A kérdésem egyszerû,egy mappának hogyan lehet parancsikont készíteni,vagyis az asztalról indithatóvá tenni?
          Köszi!

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.