Van egy Geforce2 GTS kártyám (tuner nélkül) aminek a video-in bemenetére egy video van kötve. Windows alatt tudok TV-t/videot nézni, akar háttérként is. Linux alatt feltettem a legújabb Nvidia driver-t (jól mûködik) és egy csomo TV programot, de egyikkel sem jön kép. Mivel probálkozzak? Támogatje-e ezt egyáltalán az Nvidia driver?