HP 3420-as nyomtató „telepítése”, de hogyan?

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok HP 3420-as nyomtató „telepítése”, de hogyan?

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1910613
    admin
    Adminisztrátor

      http://www.linuxprinting.org/ppd-o-matic.c…Jet_3420&show=0

      A fenti fajlt letoltod valahova.
      Elinditod a KDE vezerlokozpontot.
      Periferiak->Nyomtatok
      Talalsz egy „rendszergazdai mod” feliratu gombot, azt megnyomod.
      Beirod a root jelszavat.
      A kep aljan a nyomtatasi rendszert atallitod: „CUPS….”
      Jobb klikk azon a reszen, ahol a mar letezo nyomtatokat felsorolja.
      „Nyomtato/nyomtato osztaly felvetele”
      Kovetkezo
      Helyi nyomtato (parhuzamos vagy USB)
      Kovetkezo
      USB Printer #1
      Kovetkezo
      „Egyeb” gomb
      Megkeresed a letoltott fajlt, es megnyitod
      Kovetkezo
      Kovetkezo
      Kovetkezo
      Kovetkezo
      Nevet adsz a nyomtatonak. (teljesen erdektelen mit irsz, mondjuk: HP)
      Ok
      Ha telepitettel mar nyomtatokat, akkor:
      Jobb klikk az elobb letrehozott nyomtato neve felett.->Beallitas helyi alapertelmezesnek.

      Ettol mukodnie kellene, bar a linuxprinting-en azt irjak, hogy: working MOSTLY

      Laci

      #1870328
      csaba
      Felhasználó

        Nekem, csak egy kérdésem van. Jó lenne, ha valaki eccerûen elmagyarázná, miként tudnám a LINUX-omat rávenni, hogy HP3420-ra nyomtasson. A HIPJS és CUPS -ról íródott oldalakat már elolvastam, de nem értem…Pedig tudok angolul 😆 Nagyon megköszönném ha segítenétek!

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.