Nos nézd az Uhu tûzfala egy elég modern rendszert tartalmaz, tehát ez csomagonként dönti el mehet-e vagy sem szal itt a csomagokat egyesével ellenörzi szal ide kell proci , persze nem kell erõs gép hozzá de egy 486-s sztem gyenge én erre a gépre egy másik Linux-t ajánlanék http://www.ipcop.org/cgi-bin/twiki/view/IP…IPCop/WebHomehu
Ez az IPCop tényleg jónak tünik, most töltöm le, utánna majd kipróbálom… Ez egyébként egy komplett disztibúció, vagy csak egy alkalmazás??? Ha egy distrib, akkor 486-ra cd-boot-olás nélkül hogyan tudom telepíteni??? Amúgy gondolkodom egy P1 200 MHz-es Gépen, azon menne az UHU-tûzfal, vagy mást ajánlotok???
Ez is egy komplett disztro, es nem art a cd boot. Viszont ha feltelepited egy erosebb gepen, aztan beteszed a hdd-t a 486-osba, akkor siman menni fog, csak ujra be kell allitani a halokartyakat a setup programmal.
Olyan kérdésem lenne, hogy egy 486-osra szeretnék UHU tûzfalat telepíteni, de a 486 még nem tud cd-rõl boot-olni, ezért leszedtem az uhu boot floppy-ját, átírtam a syslinux.cfg-t ahogy kell, de indulás után megy egy darabig (töltané a telepítõt), utánna kilép, kiír egy rakás hibát, majd újraindul! Hogyan tudnám feltelepíteni ezt a rendszert??? Van vmi megoldás arra, hogy mégis cd-rõl boot-oljak???? Vagy van vhol a tûzfalhoz boot floppy???