uhulinux.hu-n (http://download.uhulinux.hu/ISO/uhuboot.img) van fenn egy floppy-image, szerintem ez kell neked.
A fent említett módon kiírhatod (dd if=/ahova töltötted/uhuboot.img of=/dev/fd0)
uhulinux.hu-n (http://download.uhulinux.hu/ISO/uhuboot.img) van fenn egy floppy-image, szerintem ez kell neked.
A fent említett módon kiírhatod (dd if=/ahova töltötted/uhuboot.img of=/dev/fd0)
Nem néztem meg, de szvsz ez a telepítéshez szükséges bootfloppy, ha cdrõl nem butul a rencered.
Hiszen honnan tudnák UHUék, hogy melyik partícióra tetted a fészkedet, pl.
Szevasztok!
Bocs, ha nagyon egyszerû a kérdés, de olvastam a gyik-ot, és nem találtam benne.
A rendszerem úgy van beállítva, hogy floppyról bootoljon. Ezzel nincs gond, szépen megy.
Viszont csak 1 floppyt tudtam csinálni telepítéskor, és szeretnék még egy párat készíteni biztos ami biztos.
Kérlek segítsetek!
Ja, és teljesen kezdõ vagyok, ha lehet minél egyszerûbb módszer kéne.
Amúgy tetszik az UHU!