Hang probléma

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1916975
    paca5
    Felhasználó

      1 Milyen a hangkártyád??
      2 Milyen kimenetei vannak??

      #1916976
      admin
      Adminisztrátor

        Soundblaster Audigy 2 hangkártya
        rajta:
        -3 kimenet az analóg hangfalrendszerhez
        -egy digitális kimenet digi hangfalrendszerhez (de nem digi a hangfalrendszerem)
        – a sokásos kimenetek (mikrofon,…)

        #1871263
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!

          Többcsatornás hangfalrendszernél hogy lehet megszólaltatni az összes hangfalat?
          Zenék, filmek lejátszásakor csak az elülsõ két hagszóró szól. Egy stereo mp3-nál megértem, de egy ac3-as filmnél már kevésbé…

          Hogy lehetne ezen segíteni?

          Uhu linux 1.0 van fent + alsa 0.98

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.