sb 5.1 live digital miért nem szól?hogy lehet megszólaltani?

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok sb 5.1 live digital miért nem szól?hogy lehet megszólaltani?

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1918604
    admin
    Adminisztrátor

      Amit le kell tölts:
      emu10k1 (http://www.sourceforge.net)


      Tartalmazza az emu10k1 meghajtót és az emu-tools-t is, amely a
      meghajtóra épülõ extra fícsörhalmaz. (többek közt ezen keresztül
      piszkálgatható a DSP, 5.1 stb.)

      sbconf (http://holdfenytolvaj.uw.hu/sbconf_hu.html)


      Ez egy remek SB Live GTK grafikus frontend az emu-tools-hoz.

      1. Elolvasod az emu10k1-ben a readme-t. (Ebben leírja, hogy milyen
      kernelt vár el a helyes mûködéshez. Az alap UHU még nem jó neki. Ami
      nekünk fontos, hogy SOUND_EMU10k1=n ill. az ALSA csoporton BEL

      #1918605
      admin
      Adminisztrátor

        Ja ezzel tutkóra be lehet lõni! 🙂
        Esetleg nekem az sbconf rosszalkodott ezért azt nem is muszály felrakni. (nekem jobb volt nélküle, de lehet hogy én voltam a béna

        #1918606
        paca5
        Felhasználó

          Az uj de még mindig csak beta Uhu.1.1ben már benne van az emu10k1
          ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/1.1-beta4/

          #1918607
          admin
          Adminisztrátor

            Nekem a régiben is szolt magától csak szeretek killódni:)

            #1871450
            csaba
            Felhasználó

              Feltelepítettem a uhu linux 1.0-át, windows xp mellé majd WinMe mellé, minden rendben is van, csak a hangkártyám nem szól.
              Hiába próbálok mp3-at vagy videot lejátszani, vagy tv-t néznii egyszerûen csak búgnak a hangszórók. Már régebben is telepítettem fel uhu linuxot de akkor stereoban szólt, ha 5.1-ben nem is . Kezdõ vagyok linuxban K

            5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
            • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.