sztem ha elobb alaposabban megismersz egy disztribet, akkor konnyebben tudsz majd viszonyulni egy masikhoz (egybol le fog jonni, hogy mi van mashol, mint az elozoben, stb). en azt javaslom, hogy az uhut ismerd meg elobb alaposan (a suse tokmas), es utana egyszerubb lesz felismerni a kulonbsegeket.
(egyebkent mar parszor kihangsulyoztam, hogy IMHO a 7.2 a legjobb suse, utana kezdett romlani, ahogy az mdk is a 8.1 utan. persze csak IMHO 🙂 )
Az uhut már van szerencsém az rc1 óta nyuzni, elötte suse volt de
nekem linuxbol suse m elég. Szeretném mindegyiket a legmélyebben megismerni hogy bátran tudjam ajánlani bárkinek.
Amugy köszi.
Sziasztok
Nekem sajnos eddig csak a 7.3-as verzio van meg de nem települ semmiért sem.
A telepités elsö pillanatában leáll mondván hogy a processor nulla.
Más gépen kitünöen megy.
Ha esetleg valaki felirna nekem egy 8.2-öt azt meghálálnám.
Bármikor át tudom venni pesten.
Amugy uhut használok de minden disztrib érdekel, hogy megtanuljam.
Köszönöm