postcript Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › postcript This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 22 years, 7 months telt el by paca5. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2003-12-01-19:47 #1921630 paca5Felhasználó ggv 2009-12-04-19:55 #1871802 csabaFelhasználó heló A gondom az hogy az uhu alatt nincs gv (ghostscritptviewer) amivel eddig ki tudtam nyomtatnia postcript fájljaimat. A kghostview ugyan ott van de az csak a doksik elsõ oldalait mutatja elõre is köszi mindenkinek Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés