postcript

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1921630
    paca5
    Felhasználó

      ggv

      #1871802
      csaba
      Felhasználó

        heló

        A gondom az hogy az uhu alatt nincs gv (ghostscritptviewer) amivel eddig ki tudtam nyomtatnia postcript fájljaimat. A kghostview ugyan ott van de az csak a doksik elsõ oldalait mutatja

        elõre is köszi mindenkinek

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.