Amikor létrehozod a provider-t be lehet állítani, hogy mennyi idõ után bontsa a lapcsolatot, ha nincs forgalom. Alapban 300sec. 0-ra állítva nincs bontás.
Itt állítottad be? Ha nem, akkor nézd meg ezt is!
A kérdésem a következõ lenne: SuSE Linux 9.0 alatt a KInternet DSL tárcsázót már beállítottam úgy, hogy csak 82800 mp (azaz 23 óra) után bontsa a kapcsolatot. Ennek ellenére 5-15 perc után – ha nem csinálok semmit a gépnél – lekapcsol, és így az esetleges letöltések is félbeszakadnak., illetve a Kopete is elszáll. (van ICQ kapcsolat, de nem jelzi az állapotokat!) Van valakinek ötlete?