van-e zeneletöltõ linuxra? Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › van-e zeneletöltõ linuxra? This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 22 years, 5 months telt el by paca5. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2004-01-19-19:45 #1927918 paca5Felhasználó dcgui http://freshmeat.net/projects/dcgui-qt/?topic_id=1029 emule http://freshmeat.net/projects/dcgui-qt/?topic_id=1029 2009-12-04-19:55 #1872363 csabaFelhasználó Sziasztok! szóval valami olyasmit kerenék mint a kazaa, vagy a winmx. találtam leírást egy bizonyos linmx-rõl, de ez egy fantom… sok helyen írnak róla, de sehonnan nem szedhetõ le. Nem tudtok valami hasonló célú progit? Köszi elõre is… Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés