cd-rip Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › cd-rip This topic has 3 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 22 years, 5 months telt el by admin. 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Szerző Bejegyzés 2004-01-20-17:55 #1927987 paca5Felhasználó grip http://nostatic.org/grip/ gmbox http://www.glindorphia.net/gmb/news.php 2004-01-20-20:44 #1927988 adminAdminisztrátor Az uhuban is benne van a simplecdr-x 2004-01-21-14:26 #1927989 adminAdminisztrátor http://ubk.uhulinux.hu/1.1/saga/grip_3.1.3-1_i386.uhu 2009-12-04-19:55 #1872374 csabaFelhasználó Ahoi! Tud vki vmi jó cd-rippert? Vmi könnyen használható jó MP3-ba, esetleg ogg-ba gondoltam. THX! Szerző Bejegyzés 4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés