es mit lehet kezdeni a kylix -szal lin alatt?
csak mert pl medialejatszo komponens hianycikk…
jo, talan nem ez a lenyeg, de en pl azzal szerettem volna megirni a szakdolimat, es emiatt kenyszerultem ms alatt csinalni…
van vkinek esetleg egy komponens linkje?
ne kovezzetek meg, ha vkinek szemet szurok 😆
A függõségek fenn vannak. Tapasztalataim szerint az UHU 1.1.1 nem szereti az rpm csomagokat… SuSe alatt simán fölment.
Ue. volt a turboprint.de program rpm csomagjával, ott is megvolt minden, mégsem ismerte föl, és hibátlanul mûxik.
Valszeg Kylix alatt is ez lenne, de ott nincs lehetõségem a függõségek figyelmen kívül hagyatására (magyarosan… 😀 )
Ill most már van a setup.sh -m kapcsolóval, mint itt írták. Mindjárt kipróbálom.
Kösz!