Jah, az a cache segíthet, nálam megy rendesen, ha a háló nincs agyon terhelve…
Az automata bemountolásról volt már itt szó…keress rá, szkripttel müxik állítólag…
Az smb4k-val mountolok egy gepet es az azon levo filmeket jatszom le mplayerrel.
A baj az, hogy ugy 3masodpercenkent megakad a lejatszas es csak akkor oldodik meg a problema, ha ujrainditom a gepet.
Van mas megoldas is arra, hogy egy gepet mountoljak a fajlrendszeremhez? Jo lenne, ha az inditaskor megtortenne es lekapcsolaskor megszunne. Es az is elony lenne, ha minden felhasznalom tudna olvasni a tavoli gepen levo adatokat.