gprs easy con. suck

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott gprs easy con. suck

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1946101
    kovi
    Felhasználó

      heé!!

      nem engedem leesni a topikomat 😈

      vki??

      #1946102
      admin
      Adminisztrátor

        A telcsit próbáltad másik hálózatos sim-mel, vagy nem megy más karival? Azért hogy hátha a telefon a lúdas.

        #1946103
        kovi
        Felhasználó

          igen nem az a gáz… 🙁

          azért kéne linux alatt, mert a tag winnel szerelt laptopja a voda saját programjával, és kézi konnekteléssel is 30 mp múlva megszakít. a telcsi máshol mûködik. a laptop sem rossz.

          #1946104
          kovi
          Felhasználó

            ja próbáltam még irda-n is de ott csak egy usb-] infra konverterrel (ez a megoldás meg linux alatt nem megy mert az eszközhöz nincs driver 🙁

            #1946105
            admin
            Adminisztrátor

              soros portja nincs?
              soros infra cuccal kipróbálni, ha az usb nem megy.

              #1946106
              kovi
              Felhasználó

                nekünk nincs olyanunk…

                de végül is mind1, mert elsõsorban a dns beállításával van bajom, a port kezelése usb kábellel okés…..
                lécci SEG

                #1874355
                csaba
                Felhasználó

                  hi
                  grps easy connect (uhu11 alapverziója) sharp gx 20 -usb adatkábelen & voda elõfizetés

                  a voda dns szerverének címét nem fogadja a cucc, a resolv conf-ba írva a vodaszervízben adott ip -t „”nem érzi”” a program. dinakikus ip lehetõsége nem segít

                  kapcsolódáskor dns -t kér..

                  valaki segítsen lécci mert nem az én cuccomról van szó és sürgõs lenne
                  thnx*4165465454635
                  üdv

                7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
                • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.