Sajnos már a bluetooth-ot sem sikerül összehoznom, vagyis onnan kéne a tanácsokat adni.
[align=right][snapback]61747[/snapback][/align]
Most probaltam az en bluetooth-omat. Gigabyte. Sulinetes darab. Tokeletesen kezeli a 2.6.5 -os kernel bluetty modulja. Amit kiprobaltam: GPRS easy connect is latja, sot 3 klikkeles utan BT-on tudok netezni.
vindoz alatt kicsit macerasabb volt beloni a dolgot…