Shared Memory Support?????? Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › Shared Memory Support?????? This topic has 4 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 21 years, 10 months telt el by admin. 5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5 Szerző Bejegyzés 2004-08-06-16:59 #1962097 kisbetuFelhasználó Nekem azt, hogy kernelfordításkor kell tenni egy pipát (ikszet) a „support for shared memory” bejegyzéshez. Milyen disztrib milyen kernele okozta? 2004-08-06-17:01 #1962098 kisbetuFelhasználó Ja, látom. Gentoo: csináld magad. 2004-08-06-19:55 #1962099 pointuxFelhasználó Ugyanaz lehet a megoldás: System V IPC 2004-08-06-20:01 #1962100 adminAdminisztrátor Ha még nem csináltál jól mûködõ kernelt, tegyél fel egy gen-kernelt és emerge-auto vagy mi meg csinálja a kerneled, a leírásban (telepítés) szerepel! 2009-12-04-19:56 #1875443 csabaFelhasználó Your kernel has been compiled without support for shared memory. Please fix this in your kernel before running tvtime. ]]]]]] Ez mit jelentene??? Szerző Bejegyzés 5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés