MoviX

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1962788
    admin
    Adminisztrátor

      Sziasztok!

      Munkahelyi gépen be akartam tölteni a Movix-ot.
      Vas: 400-as celeron, 128 mb ram, video kártya sis 530/620 4mb.
      A konzolos menüig betölt, de az f4-re már nem lép át grafikus menübe, ill. konzolból kiválasztott fájllal sem kezd semmit.
      Próbálkoztam a boot menüben vesa kapcsoló stb…, szintén semmi.

      Van valakinek használható ötlete?

      Knoppix, Damnsmal, Geexbox.

      #1962789
      pomm
      Felhasználó

        A geexbox igen jó, esetleg emovix-szal pörkölt korong…Utóbbit arra a cd/dvd korongra pörköld amin a lejátszani kiánt filmek vannak. Fennt vannak a hómpédzsemen is, lehúzhatod öket…

        #1875494
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!

          Munkahelyi gépen be akartam tölteni a Movix-ot.
          Vas: 400-as celeron, 128 mb ram, video kártya sis 530/620 4mb.
          A konzolos menüig betölt, de az f4-re már nem lép át grafikus menübe, ill. konzolból kiválasztott fájllal sem kezd semmit.
          Próbálkoztam a boot menüben vesa kapcsoló stb…, szintén semmi.

          Van valakinek használható ötlete?

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.