Munkahelyi gépen be akartam tölteni a Movix-ot.
Vas: 400-as celeron, 128 mb ram, video kártya sis 530/620 4mb.
A konzolos menüig betölt, de az f4-re már nem lép át grafikus menübe, ill. konzolból kiválasztott fájllal sem kezd semmit.
Próbálkoztam a boot menüben vesa kapcsoló stb…, szintén semmi.
A geexbox igen jó, esetleg emovix-szal pörkölt korong…Utóbbit arra a cd/dvd korongra pörköld amin a lejátszani kiánt filmek vannak. Fennt vannak a hómpédzsemen is, lehúzhatod öket…
Munkahelyi gépen be akartam tölteni a Movix-ot.
Vas: 400-as celeron, 128 mb ram, video kártya sis 530/620 4mb.
A konzolos menüig betölt, de az f4-re már nem lép át grafikus menübe, ill. konzolból kiválasztott fájllal sem kezd semmit.
Próbálkoztam a boot menüben vesa kapcsoló stb…, szintén semmi.