hírek beküldése Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › hírek beküldése This topic has 8 hozzászólás, 5 résztvevő, and was last updated 21 years, 10 months telt el by kl223. 9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9 Szerző Bejegyzés 2004-08-20-12:43 #1964902 killallFelhasználó egy kicsit nyisdmar ki a szemed vazzeg 🙂 kezdesz olyan lenni, mint xcut…. < nezz erre 2004-08-20-12:52 #1964903 gUHUFelhasználó egy kicsit nyisdmar ki a szemed vazzeg 🙂 kezdesz olyan lenni, mint xcut…. < nezz erre 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 2004-08-20-13:10 #1964904 kl223Felhasználó sorry. nem vettem észre. nameg itt ezen a fórumon ban 1-2 érdekes dolog. Pl. aláírások (1ik helyen beállítva max 256 karakter, no html, másik helyen beállítva meg max. 400 karakter, html….) télleg sorry. nem vettem észre. kl223 (ui: m’ért xcut milyen? ) 2004-08-20-13:46 #1964905 kisbetuFelhasználó (ui: m’ért xcut milyen? ) Mint most is Te. Feleslegesen kérdez meg dolgokat, azt is úgy, mintha a világ sorsa függne tõle. Keress rá a hozzászólásaira. 2004-08-20-14:38 #1964906 kl223Felhasználó Keress rá a hozzászólásaira. erre inkább nem mondok semmit. lehet, hogy ideges vagy, de ne rajtam vezesd le, ha megkérhetlek. kl223 2004-08-20-15:08 #1964907 kisbetuFelhasználó lehet, hogy ideges vagy, de ne rajtam vezesd le, ha megkérhetlek. kl223 Mi van? Kérdeztél, válaszoltam. Ittam, nem vezetek. 2004-08-20-15:22 #1964908 gUHUFelhasználó nyolc pingvin csatája 😆 😆 😆 😆 😆 2004-08-20-15:23 #1964909 kl223Felhasználó lehet, hogy ideges vagy, de ne rajtam vezesd le, ha megkérhetlek. kl223 Mi van? Kérdeztél, válaszoltam. Ittam, nem vezetek. tudod, mit? rákerestem! 2009-12-04-19:56 #1875640 csabaFelhasználó Hi! Hogyan lehet itt a fórumon híreket beküldeni? (GY.I.K:-be nincs benne) kl223 Szerző Bejegyzés 9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés