PC+Micronet SP906B wireless lan kártya (ADMTEK csipszet) — air —> Linksys WRT54GS AP/Router — kábel —> ADSL-bridge
A kezdet kezdetén az AP be lett állítva, magától indítja az ADSL-t. A számítógéprõl egy darabig tudom az AP-t pingelni, illettve van net is. De csak néhány máspdpercig. Azután síri kuss. Ha ilyenkor kiadok egy ifdown eth0 && ifup eth0 parancsot akkor megint megy néhány másodpercig.
Nem tudom, hogy milyen infóra van még szükségetek, de jó lenne, ha valaki segítene, hogy lehessen rendesen használni.
Köszi