wireless õrület

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1978240
    admin
    Adminisztrátor

      Mit kell csinálni, ha két PCI kártya ugyanazt a megszakítást használja?

      Valószíbüleg ez okozz a problémát

      #1978241
      kisbetu
      Felhasználó

        Egyiket odébb kell tenni egy slottal. Ott majd mással fog akadni…

        #1978242
        admin
        Adminisztrátor

          Igazad volt.

          #1876506
          csaba
          Felhasználó

            PC+Micronet SP906B wireless lan kártya (ADMTEK csipszet) — air —> Linksys WRT54GS AP/Router — kábel —> ADSL-bridge

            A kezdet kezdetén az AP be lett állítva, magától indítja az ADSL-t. A számítógéprõl egy darabig tudom az AP-t pingelni, illettve van net is. De csak néhány máspdpercig. Azután síri kuss. Ha ilyenkor kiadok egy ifdown eth0 && ifup eth0 parancsot akkor megint megy néhány másodpercig.

            Nem tudom, hogy milyen infóra van még szükségetek, de jó lenne, ha valaki segítene, hogy lehessen rendesen használni.

            Köszi

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.