na összeszedtem a gondolataim:
Tehát a JK2-höz kell patch.Tehát ez segít neki alkalmazkodni új kernelekhez.
Mikor még fejlesztették akkor még csak 2.3 , 2.4es kernelek voltak.
[align=right][snapback]94557[/snapback][/align]
még nem sikerült teljesen… 🙂
elvileg visszafele kompatibilis. ha nem így van, akkor ezt a JK oldalán kéne megnézni, esetleg õk tudják, hogy mi kellhet hozzá.
valami hibaüzenet esetleg?
halk megj.: nem biztos, hogy szerveren kéne játszani…