van az uhu cd-n olyan, hogy ellenõrzés. ha hibát ír ki, akkor valószínüleg a cd rossz.
szerintem töltsd le az uhulinux.hu-ról az 1. cd-t, md5 ellenõrzés, kiír…
Hello!
egy máiám miatt minden kipróbálok bochs alatt(xp és slackware 10 kde-vel már megy:)). 1x fogtam az uhu cd-m(1.1.1 linuxvilág melléklet), kiisóztam, be a bochs-ba, be is bootolt rendesen, de amikor a csomagok telepítéséhez ért, kiírta, hogy hibásak a csomagok. Az lenne a kérdésem, hogy az a cd normálissan mûködne-e valódi gépen, mert a packages könyvtár megvan, és az isozó nem észlelt semmilyen hibát(isobuster win alatt), vagy csak a bochs hülyül?