Boldog karácsonyt!
Amikor elinditom az edonkey-t akkor rögtön felugrik egy ablak,ahol a fejlécben az van,hogy
Connect to the overnet or edonkey core
na itt van két választási lehetõség,valamien client meg mittudom én mi,akinek van és használja az biztos tudja hogy mi az.Kérem aki tud az segítsen,mert jó lenne,ha azt a szar windowst nem kellene mindig használni,ugyanis csak a file-csere miatt nem tudok tõle megszabadulni.