Sziasztok!
Nézegettem az interneten különbözõ programokat, amivel dobolni lehet, eddig a Trommler (3.7, freshmeat.net-rõl szedtem) nevû jön be a legjobban (bár még hangot nem ad ki, 🙂 de remek kezelõfelülete van). Az érdekelne, hogy van-e itt valaki, akinek van tapasztalata ilyan programokkal? Két féle típus is érdekel: az amibe be kell írni a kottát (mint a Trommler) és utána visszahallgathatom, illetve az amin élõben lehet a billentyûzettel játszani.
Bármilyen ötletetre, tapasztalatra nyitott vagyok. thx!