Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › Grafikus front end a wvdialhoz
- This topic has 7 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 21 years, 5 months telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2005-01-28-21:04 #2000074
nemsok segitseg, de amikor regen suse 7.2-t hasznaltam, akkor kde 2.2.1 alatt volt a talcan egy kis ikon egy villam jellel. rakellett kattintani a csatlakozashoz, is ismet ra a lecsatlakozashoz.
ez tutira wvdial volt, de hogy hogy tettem oda az mar igy ennyi ido utan talany…. 🙂2005-01-28-21:08 #2000075nemsok segitseg, de amikor regen suse 7.2-t hasznaltam, akkor kde 2.2.1 alatt volt a talcan egy kis ikon egy villam jellel. rakellett kattintani a csatlakozashoz, is ismet ra a lecsatlakozashoz.
ez tutira wvdial volt, de hogy hogy tettem oda az mar igy ennyi ido utan talany…. 🙂
[align=right][snapback]114641[/snapback][/align]vazzeg! thenksz:]]]
hangosan gorcsolok:]]
elleszek en igy karakteresen is sztem…:]2005-01-28-21:13 #2000076.
ez tutira wvdial volt, de hogy hogy tettem oda az mar igy ennyi ido utan talany…. 🙂
[align=right][snapback]114641[/snapback][/align]az szerintem a süsü telepítésével együtt mehetett föl neked…
már csak azért is, mert nemrég telepítettem süsüt egy gépre, és a villám ott figyelt a tálcán:] //modemes net rulz:]]2005-01-28-21:26 #2000077az szerintem a süsü telepítésével együtt mehetett föl neked…
már csak azért is, mert nemrég telepítettem süsüt egy gépre, és a villám ott figyelt a tálcán:] //modemes net rulz:]]
[align=right][snapback]114645[/snapback][/align]Tedd fel a suse-rõl, /usr/local-ba és próbáld indítani.
alien susedial.rpm #/*.deb
Vagy eccerûen becopyzod a cuccot2005-01-28-22:03 #2000078a cim adott…
ne kimeljetek!
most tok lustanak tunhetek, pedig kerestem:]
aki segit, //erdemben* annak jovok egy sorrel az lfhu. talalkan;]
*erdtsd hasznosithatom a tanacsat…
[align=right][snapback]114635[/snapback][/align]Hali
kppp és dokkolás a panelba a kapcsolat létrejötte után opció bekapcsol
2005-01-28-22:08 #2000079Hali
kppp és dokkolás a panelba a kapcsolat létrejötte után opció bekapcsol
[align=right][snapback]114656[/snapback][/align]csak ez nem a wvdial része
2005-01-28-22:15 #2000080csak ez nem a wvdial része
[align=right][snapback]114659[/snapback][/align]hali
akkor KWvdial
2009-12-04-19:56 #1878215a cim adott…
ne kimeljetek!
most tok lustanak tunhetek, pedig kerestem:]
aki segit, //erdemben* annak jovok egy sorrel az lfhu. talalkan;]
*erdtsd hasznosithatom a tanacsat… -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.