Grafikus front end a wvdialhoz

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Grafikus front end a wvdialhoz

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2000074
    killall
    Felhasználó

      nemsok segitseg, de amikor regen suse 7.2-t hasznaltam, akkor kde 2.2.1 alatt volt a talcan egy kis ikon egy villam jellel. rakellett kattintani a csatlakozashoz, is ismet ra a lecsatlakozashoz.
      ez tutira wvdial volt, de hogy hogy tettem oda az mar igy ennyi ido utan talany…. 🙂

      #2000075
      admin
      Adminisztrátor

        nemsok segitseg, de amikor regen suse 7.2-t hasznaltam, akkor kde 2.2.1 alatt volt a talcan egy kis ikon egy villam jellel. rakellett kattintani a csatlakozashoz, is ismet ra a lecsatlakozashoz.
        ez tutira wvdial volt, de hogy hogy tettem oda az mar igy ennyi ido utan talany…. 🙂
        [align=right][snapback]114641[/snapback][/align]

        vazzeg! thenksz:]]]
        hangosan gorcsolok:]]
        elleszek en igy karakteresen is sztem…:]

        #2000076
        admin
        Adminisztrátor

          .
          ez tutira wvdial volt, de hogy hogy tettem oda az mar igy ennyi ido utan talany…. 🙂
          [align=right][snapback]114641[/snapback][/align]

          az szerintem a süsü telepítésével együtt mehetett föl neked…
          már csak azért is, mert nemrég telepítettem süsüt egy gépre, és a villám ott figyelt a tálcán:] //modemes net rulz:]]

          #2000077
          admin
          Adminisztrátor

            az szerintem a süsü telepítésével együtt mehetett föl neked…
            már csak azért is, mert nemrég telepítettem süsüt egy gépre, és a villám ott figyelt a tálcán:] //modemes net rulz:]]
            [align=right][snapback]114645[/snapback][/align]

            Tedd fel a suse-rõl, /usr/local-ba és próbáld indítani.
            alien susedial.rpm #/*.deb
            Vagy eccerûen becopyzod a cuccot

            #2000078
            admin
            Adminisztrátor

              a cim adott…
              ne kimeljetek!
              most tok lustanak tunhetek, pedig kerestem:]
              aki segit, //erdemben* annak jovok egy sorrel az lfhu. talalkan;]
              *erdtsd hasznosithatom a tanacsat…
              [align=right][snapback]114635[/snapback][/align]

              Hali

              kppp és dokkolás a panelba a kapcsolat létrejötte után opció bekapcsol

              #2000079
              admin
              Adminisztrátor

                Hali

                kppp  és dokkolás a panelba a kapcsolat létrejötte után opció bekapcsol
                [align=right][snapback]114656[/snapback][/align]

                csak ez nem a wvdial része

                #2000080
                admin
                Adminisztrátor

                  csak ez nem a wvdial része
                  [align=right][snapback]114659[/snapback][/align]

                  hali

                  akkor KWvdial

                  http://www.carillonis.com/~ppatters/kwvdial-0.10.src.tar.gz

                  #1878215
                  csaba
                  Felhasználó

                    a cim adott…
                    ne kimeljetek!
                    most tok lustanak tunhetek, pedig kerestem:]
                    aki segit, //erdemben* annak jovok egy sorrel az lfhu. talalkan;]
                    *erdtsd hasznosithatom a tanacsat…

                  8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
                  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.