nyomtató para

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2001147
    Bbt
    Felhasználó

      Kedves Pemecs!
      Kérlek máskor figyelj, hova nyitod a topicot!
      Köszönöm.

      #2001148
      Bbt
      Felhasználó

        Milyen modul, milyen nyomtató,
        böngészõben:
        [url url=http://localhost:631/admin]http://localhost:631/admin[/url]
        konfiguráld be ott a nyomtatód.
        insmoddnál nem ír ki semmit? (próbáld modprobe-bal, és ha kiír valami, postold.)

        #2001149
        admin
        Adminisztrátor

          Sziasztok !
          Nagy szükségem lenne a segítségetekre, UHU1.1 -et használok. A problémám az hogy nem töltõdik be a nyomtató modul, konzolon insmod-dal be tudom tölteni de kde -ben az UHU vezérlõpultban kivételes hiba feliratot kapok a nyomtatók feliratra kattintva. Elõre is kösz.
          [align=right][snapback]116435[/snapback][/align]

          A modul nevét írd be az /etc/modules.load fájl-ba, így boot kor betölti.

          #2001150
          kelemengabor
          Felhasználó

            Sziasztok !
            Nagy szükségem lenne a segítségetekre, UHU1.1 -et használok. A problémám az hogy nem töltõdik be a nyomtató modul, konzolon insmod-dal be tudom tölteni de kde -ben az UHU vezérlõpultban kivételes hiba feliratot kapok a nyomtatók feliratra kattintva. Elõre is kösz.
            [align=right][snapback]116435[/snapback][/align]

            Pontosan milyen nyomtatóról van szó? Kernelmodult akarsz betölteni vagy az uhu vezpult nyomtatók modulját? Korábban próbáltad már beállítani? Néha maradhat valami szemét az /etc/cups könyvtárban ami ilyet okozhat, takarítsd ki, majd rakd újra a cupsot (apt-get install –reinstall cups).

            #1878340
            csaba
            Felhasználó

              Sziasztok !
              Nagy szükségem lenne a segítségetekre, UHU1.1 -et használok. A problémám az hogy nem töltõdik be a nyomtató modul, konzolon insmod-dal be tudom tölteni de kde -ben az UHU vezérlõpultban kivételes hiba feliratot kapok a nyomtatók feliratra kattintva. Elõre is kösz.

            5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
            • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.