Sziasztok !
Nagy szükségem lenne a segítségetekre, UHU1.1 -et használok. A problémám az hogy nem töltõdik be a nyomtató modul, konzolon insmod-dal be tudom tölteni de kde -ben az UHU vezérlõpultban kivételes hiba feliratot kapok a nyomtatók feliratra kattintva. Elõre is kösz.
[align=right][snapback]116435[/snapback][/align]
Pontosan milyen nyomtatóról van szó? Kernelmodult akarsz betölteni vagy az uhu vezpult nyomtatók modulját? Korábban próbáltad már beállítani? Néha maradhat valami szemét az /etc/cups könyvtárban ami ilyet okozhat, takarítsd ki, majd rakd újra a cupsot (apt-get install –reinstall cups).