Ezért kérdem, hogy az UHU 1.2 csomagjai kompatibilisek-e az UHU 1.1.1-es rendszerrel; vagy felmennek, csak veszélyes dolog ilyen „kevert rendszert” csinálni; vagy egyáltalán nem is fognak mûködni vele (úgyhogy marad a forrásból fordítás)?
utóbbi. UHU12 csomag: frissebb / eltérõ rendszerkomponensekre van fordítva, esetleg eltérõ prefixekkel. ha megy vmi akkor ok, viszont én nem tenném a helyedben (esetleg egy-két egyszerûbb progi belefér, de komolyabb alkalmazást inkább ne 11 csomagból). Egy rövid ideig marad a fordítás Nektek.
—nektek, UHUsoknak . bocs félreérthetõ volt.