Help me!!!! :D

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ Help me!!!! :D

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2011170
    kisbetu
    Felhasználó

      nagyon kezdõ vagyok.

      amit „man proftp” utasítással probáltam meg elindítani de nem történik semmi

      Szépen kérlek, ha te is tudod, hogy kezdõ vagy, akkor elõször ne akarj telepítgetni, hanem ismerd meg a rendszeredet. Tudd meg, mit lehet telepíteni, mit lehet indítani, mit merre keress.

      Kérlek, hogy telepítgetés elõtt olvass sokat a Linuxról, például itt.

      #2011171
      Bbt
      Felhasználó

        „man proftp” utasítással probáltam meg elindítani
        [align=right][snapback]127384[/snapback][/align]

        a man a manuál rövidítése, „csak” a dokumentációját nyitja meg. (man man)
        elég a program nevét beírni.

        #1879082
        csaba
        Felhasználó

          Hellotok

          Körübelül 3 napja használok sue 9.1-et, tehát nagyon kezdõ vagyok.
          Két problémám lenne:
          1
          amikor a team speak programot akkarom használni akkor a mikrofonon a hangkártya kimeneti jele van és sehogysem bírom azt kikapcsolni!
          2
          Feltelepítettem a proftp nevezetû programot, amit „man proftp” utasítással probáltam meg elindítani de nem történik semmi ez mitõl lehet, jah és ha vki tud linket a prue-ftpd progihoz mai suse alatt mûxik megköszöném! 😀

          Elõre is köszi mindenkinek a segítségét!

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.