Mit gondoltok errõl az Alaplapról?

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Mit gondoltok errõl az Alaplapról?

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2011172
    admin
    Adminisztrátor

      Hali

      #2011173
      admin
      Adminisztrátor

        Csupa alapdolgok… Pár felhasználó

        #2011174
        Bbt
        Felhasználó

          Csupa alapdolgok… Pár felhasználó
          [align=right][snapback]127480[/snapback][/align]

          Gondolom tudod, hogy nem mondtál semmit.
          Csupa alapdologra meg ilyesmire bõven elég egy kimustrált p2 333-as.

          #2011175
          admin
          Adminisztrátor

            ez a lap home usereknek felesleges, profi közegbe meg kevés…..

            #2011176
            admin
            Adminisztrátor

              Csupa alapdolgok… Pár felhasználó

              Azért próbáld meg kifelyteni hogy milyen funkciókat kellene elátnia?
              Várj Segítek 😀 pl: FTP,MAIL,APACHE,PHP,MYSQL,SAMABA,DOMAIN SERVER,DHCPstb……

              Na Válasz kb mire kell ha egyikrese akkor is tökéletesen meg fogy felelni az elvárásaidnak 😀 Ja és csinálj egy matricát és írd rá hogy SERVER majd ragaszd rá a gépedre,

              #1879084
              csaba
              Felhasználó

                Hali

              6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
              • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.