Realtech High Definition alaplapi hangkártya+Linux

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Realtech High Definition alaplapi hangkártya+Linux

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2015726
    Bbt
    Felhasználó

      Sziasztok!
      Realtech High Definition alaplapi hangkártyámhoz keresek valamilyen drivert, de nem nagyon találok.
      Esetleg tud ebben valaki segíteni?

      :rolleyes:
      [align=right][snapback]133647[/snapback][/align]

      konzolon rootként nyomj egy lspci-t, és a kimenetet másold be ide!

      #2015727
      kisbetu
      Felhasználó

        Realtech High Definition alaplapi hangkártyámhoz keresek

        Keress Realtekhez.

        #1879565
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!
          Realtech High Definition alaplapi hangkártyámhoz keresek valamilyen drivert, de nem nagyon találok.
          Esetleg tud ebben valaki segíteni?

          :rolleyes:

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.