Realtech High Definition alaplapi hangkártya+Linux Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Realtech High Definition alaplapi hangkártya+Linux This topic has 2 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 21 years, 1 month telt el by kisbetu. 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Szerző Bejegyzés 2005-05-11-16:28 #2015726 BbtFelhasználó Sziasztok! Realtech High Definition alaplapi hangkártyámhoz keresek valamilyen drivert, de nem nagyon találok. Esetleg tud ebben valaki segíteni? :rolleyes: [align=right][snapback]133647[/snapback][/align] konzolon rootként nyomj egy lspci-t, és a kimenetet másold be ide! 2005-05-11-16:35 #2015727 kisbetuFelhasználó Realtech High Definition alaplapi hangkártyámhoz keresek Keress Realtekhez. 2009-12-04-19:57 #1879565 csabaFelhasználó Sziasztok! Realtech High Definition alaplapi hangkártyámhoz keresek valamilyen drivert, de nem nagyon találok. Esetleg tud ebben valaki segíteni? :rolleyes: Szerző Bejegyzés 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés