Kezdőlap › Fórumok › SuSE Linux › SuSE kezdõ › Nvidia Riva TNT2 model 64 (32Mb)
- This topic has 3 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 21 years, 1 month telt el by
IKARUS.
-
SzerzőBejegyzés
-
2005-05-27-10:28 #2018515
ne szarj be, az csak a vesafb – re vonatkozik, te meg az nv-t használod…
ui. ha felteszel egy nvidiás meghajtót + be is töltöd az nvidia modult, akkor meg végképp *****ányos lesz minden, 3d – re is képes glx driverrel..
2005-05-27-10:31 #2018516ne szarj be, az csak a vesafb – re vonatkozik, te meg az nv-t használod…
ui. ha felteszel egy nvidiás meghajtót + be is töltöd az nvidia modult, akkor meg végképp *****ányos lesz minden, 3d – re is képes glx driverrel..
[align=right][snapback]135972[/snapback][/align]ezt csak megerositeni tudom, mivel nekem 5 eve ilyen kartyam van, es linux alatt lazan visz minden „regebbi” (ut2k4-ig bezarolag) jatekot.
2005-05-27-20:33 #2018517Válaszaitokat kovi és killall nagyon szépen köszi! 🙂
Megnyugodtam! 🙂IKA
2009-12-04-19:57 #1879745Sziasztok!
Néztem egy „hwinfo”-t, igaz más ügyben, de nem tudtam nem észrevenni, hogy valami nem stimmel a videókártyámmal!
Code:HWClass=graphics card
Model=Creative CT6932 RIVA TNT2 Value 32Mb
DeviceName=RIVA TNT2 Model 64
VendorName=nVidia Corporation
SubDeviceName=CT6932 RIVA TNT2 Value 32Mb
SubVendorName=Creative Labs
***********
Driver Info #0:
XFree86 v4 Server Module: nv
Driver Info #1:
XFree86 v4 Server Module: nvidia
3D Support: yes
Color Depths: 16
Extensions:
Options:
Config Status: cfg=yes, avail=yes, need=yes, active=unknown
***********
47: None 00.0: 11001 VESA Framebuffer
[Created at manual.276]
Unique ID: rdCR.zg2TkC4BwP7
Hardware Class: framebuffer
Model: „NVidia Riva TNT”
Vendor: „NVidia”
Device: „Riva TNT”
SubVendor: „NVidia”
SubDevice:
Revision: „B1”
Memory Size: 4 MBEngem ez az utolsó sorban található 4Mb zavar! Bár egyelõre még nem használok 3D alkalmazásokat, de majd szeretnék, és nem tudom, hogy jó-e ez így.
A YOU-s driver van fent, de teljesen autómatikusan tette fel! Nem én fordítottam! SuSE 9.1.
Ha bárkinek bármilyen ötlete van a megoldásra, vagy másmilyen tipusú videókártyával tapasztalt ilyet, az kérem írjon!
Köszi : IKA
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.