Dos?
Ha rózsaszín a képernyõ akkor valószínûleg hiányzik az egyik szín. Magyarán monitorhiba, kövesd razoli tanácsát és csapkodd meg 😀 Különben pedig vidd el szervizbe.. gyakori hiba az ilyen „színvesztés”…
Mert ha ez Linux, akkor nem hiszem el, hogy nem láttál olyan DOS-os felületet.
Ha ez DOS, akkor nem értem min vagy meglepve,
ha ez Windows, akkor meg nem értem milyen választ vársz.
A másik megjegyzésem, hogy halvány lila gõzöm sincs, hogy ennek mi köze van a Lafisofthoz, azon kívül, hogy nem néztél körül mi is a rend errefelé, ami miatt erõsen neheztelek…
( a topikot meg átrakom.)
rózsaszín elszinezõdést csak LCD-k esetében láttam eddig, amikor teljesen rózsaszínre vált nem csak fátyolos az a nagyobb baj… nálad melyik a helyzet ?