egyébként egy sírból visszaimádkozott kardról van szó. a venti megállt, felforrt az egész, szétfolyt a csippen ezüstnitrát alapú gecci, rövidrezárva az ati cpu felületszerelt cuccait, miközben a csip is királyul megpirult. 2 óra alatt ugyan fel tudtam kelteni, de csak kisebb órajalen megy hibátlanul. idõlegesen tudom módosítani a core és ram órajelét, de maradandót kéne alkotnom, akkor még használható lenne.
Szia! Radedit az ami kell neked, ezzel lehet szerkeszteni az ATi Radeon kártyák BIOS-át, és utána tudod visszaflash-elni. Elõtte az eredeti VGA-BIOS-t mentsd el!!! CPU-t nem lehet visszábbhúzni, max. a GPU órajelét, ami van az r9600XT-n. Amint átírtad a radedit-el a cumót, akkor a flasher-el vissza kell sütni. Csak óvatosan, nehogy kuka legyen a vége!
egyébként egy sírból visszaimádkozott kardról van szó. a venti megállt, felforrt az egész, szétfolyt a csippen ezüstnitrát alapú gecci, rövidrezárva az ati cpu felületszerelt cuccait, miközben a csip is királyul megpirult. 2 óra alatt ugyan fel tudtam kelteni, de csak kisebb órajalen megy hibátlanul. idõlegesen tudom módosítani a core és ram órajelét, de maradandót kéne alkotnom, akkor még használható lenne.
[align=right][snapback]140116[/snapback][/align]
Nekem Radeon 9500 Pro van, és a gyári venti már nekem sincs rajta. Feldobtunk rá egy Titan Cuv2AB zsír jó VGA-hûtõt, és halkabb is, és jobb is a kártyám hûtése. Plusz nyáron a 40 fokban nem fog elégni most augusztusban a kártya. 🙂