vga sort nézel, és csókolom
de egyébként az nem járható út, hogy kinyitod a gépet és megnézed? ti itt az lspci-ben mindenféle kódnevek is lehetnek, azt pedig megint nyomozhatod mi akar lenni a köztudatban.
vga sort nézel, és csókolom
de egyébként az nem járható út, hogy kinyitod a gépet és megnézed? ti itt az lspci-ben mindenféle kódnevek is lehetnek, azt pedig megint nyomozhatod mi akar lenni a köztudatban.
[align=right][snapback]140870[/snapback][/align]
B+, ha ennyire guru vagy segíthetnél is. Ha meg nem, minek irkálsz feleslegesen?
Azt már sikerült elterjeszteni magadról, hogy bunkó vagy.
[align=right][snapback]140989[/snapback][/align]
Már ne is haragudj, de ezzel a kezdõ hozzászólásoddal te is sokat tettél a saját hírnevedért.