Sziasztok!
Napi mentést szeretnék írni dvd-re idõzítetten.
A parancsfájlba a következõt írtam:
growisofs -Z /dev/dvd=/dev/zero >/dvdrom/lemeztorles
growisofs -Z /dev/dvd -R -J /backup >/dvdrom/lemeziras
De ez így nem íreója meg a dvd-t.
Ha parancssorba beírom egymás után a két sort, akkor szépen megírja.
Mi lehet a gond? Nem nagyon tudom a hibaforrást sem megállapítani, mivel a kimeneti fájlok létrejönnek, de üresek.
[align=right][snapback]141380[/snapback][/align]
Nem vagyok programozó, de van pár tippem:
a) #! /bin/bash szerepel az elején?
bé) változik valami, ha pontosvesszóvel választod el a két parancsot?
c) futtatható a file?
szerk: B) -> bé)