Hello.
HOgy tudom lekerdezni a cpu homersekletet UHU 1.1 alatt?
Koszi.
[align=right][snapback]144722[/snapback][/align]
Ha be vannak állítva a sensorok, akkor többféle képpen:
1. terminálon cat /proc/cpuinfo
2. valamilyen monitorozó programot ráállítasz (gdesklets, gkrellm, superkaramba). Rémlik valami még nekem az Uhu menübõl, de már olyan régen volt, hogy rád bízom a felderítést a rendszer menüpont alatt 😉